Sukces na Olimpiadzie Kreatywności

Niedawno wspominany wyjazd naszej licealistki Teresy Mielcarek na Olimpiadę Kreatywności w Pekinie zakończył się sukcesem.

Jej drużyna zdobyła pierwsze miejsce w międzynarodowym finale konkursu. A oto wrażenia z tego wyjątkowego wydarzenia, którymi podzieliła się z nami Tereska:

Drużyna NI?COŚ(Ć) wygrała Azjatycką Olimpiadę Kreatywności! Chiny były dla nas niezapomnianym przeżyciem! Tak różna od naszej kultura, jedzenie pałeczkami, blokada językowa, to tylko niektóre z trudności, z którymi zmierzyła się nasza drużyna. Na Olimpiadzie wzięłyśmy udział w dwóch konkurencjach - w wyzwaniu specjalnym i wyzwaniu „na już”.  Zajęłyśmy pierwsze miejsce w INSTANT CHALLENGE! NI?COŚ(Ć) wygrała, przywożąc statuetkę i wspomnienia niezapomnianych przygód. Dziękujemy Szkole Św. Tomasza z Akwinu za wsparcie!