Szkiełkiem i Okiem

Szkiełkiem i Okiem

FINAŁ IX POWIATOWEGO KONKURSU PRZYRODNICZEGO „SZKIEŁKIEM I OKIEM”

22 lutego 2024 roku odbył się finał IX Powiatowego Konkursu Przyrodniczego „Szkiełkiem i okiem” pod hasłem „Sole - niezwykłe substancje”.

W eliminacjach finałowych wzięło udział 19 uczniów z klas IV –VI i 33 uczniów z klas VII – VIII z pięciu szkół podstawowych powiatu otwockiego.

W sumie w finale uczestniczyło 52 uczniów.

Honorowy patronat nad Konkursem sprawowało Starostwo Powiatowe w Otwocku.

Oto wyniki klasyfikacji:

W kategorii zespołowej klas IV – VI:

I miejsce – Zuzanna Stępień i Milena Twardziak ze Szkoły Podstawowej Nr 12 w Otwocku (opiekun  – P. Beata Bany)

II miejsce – Barbara Kulesz i Alicja Mierzwińska ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej w Józefowie (opiekun – P. Krzysztof Skulimowski)

III miejsce – Patryk Węgliński ze Szkoły Podstawowej im. św. Tomasza z Akwinu w Józefowie (opiekun – P. Anna Boruc)

W kategorii zespołowej klas VII – VIII:

I miejsce – Barbara Spoczyńska, Alicja Szerement i Zofia Łapińska ze Szkoły Podstawowej Nr 12 w Otwocku (opiekun – P. Martyna Kozłowska)

II miejsce – Varvara Daniluk, Jakub Marszałek i Błażej Gromek ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Otwocku (opiekun –  P. Małgorzata Łuniewska)

III miejsce – Julia Chruścielewska i Emil Laskus ze Szkoły Podstawowej w Starej Wsi (opiekun – P. Krzysztof Rząrzewski).

Serdecznie dziękujemy fundatorom nagród, Starostwu Powiatowemu w Otwocku i Fundacji Sancti Iosephi przy Szkole Podstawowej i Liceum św. Tomasza z Akwinu, gościowi honorowemu, Pani Kindze Błaszczyk, członkowi Zarządu Powiatu oraz uczestnikom Konkursu i nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie drużyn.

Zapraszamy za rok!

organizatorzy

Punktacja oraz prace konkursowe do wglądu dla uczestników Konkursu w Szkole Podstawowej i Liceum św. Tomasza z Akwinu w Józefowie u organizatorów.