Rok szkolny 2020/2021 uroczyście zakończyliśmy 23 czerwca. W wakacyjny czas będzie przyświecać nam wspomniana przez Księdza Rektora postać Jana Chrzciciela, nieugiętego obrońcy prawa Bożego, któremu niestraszne były ludzkie sądy i okrutne decyzje potężnych władców. Pragniemy, by ideały prawdziwie katolickie zawsze przyświecały naszym uczniom. Co roku nagradzamy tych, którym te ideały są najbliższe. Tegoroczni nagrodzeni to Hanna Romatowska z klasy II LO oraz Witalis Parkhomenka, już absolwent. Wyróżnieni na forum zostali także uczniowie z najwyższą średnią ocen, zwycięzcy różnego rodzaju konkursów, a także ci, którzy na różne inne sposoby pomnażali przez ten rok dobro naszej szkolnej społeczności. Podsumowując całoroczną pracę, Ksiądz Rektor ogłosił zwycięstwo korporacji Antiqua, z powodzeniem rywalizującej z innymi civitatibus.